Články

Heerenveen - Alkmaar: fanoušky potěší přestřelka
article image

3.8.201

V prvním kole nizozemské ligy si to rozdají loni osmý Heerenveen s desátým Alkmaarem. Jejich bitvy tradičně baví diváky a jsou plné gólů, ani tentokrát nebude tradice porušena.

Trenér domácích Marco van Basten býval famózním útočníkem a také jako trenér vyznává hlavně ofenzívu. Heerenveen loni pod jeho vedením střílel hodně branek, často ale také inkasoval. V podobném duchu se nesly jeho přípravné zápasy a ani v lize to nejspíš nebude jiné. Alkmaar v létě přišel o forvarda Altidora a ofenzivního záložníka Mahera, ovšem jeho útočná síla tím příliš neutrpěla. V generálce na novou sezonu porazil španělské Getafe 3:0 a v bitvě o nizozemský Superpohár dvakrát pokořil obranu hvězdného Ajaxu, trofej ale nezískal, padl totiž 2:3 v prodloužení. Také na hřišti Heerenveenu jistě bude hrát dopředu. Alespoň 4 branky byly k vidění ve třech z posledních čtyř vzájemných zápasů Heerenveenu a Alkmaaru, sázím over.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Heerenveen - Alkmaar 2,5 + 1.56
Oba týmy dají gól - Heerenveen - Alkmaar ano 1.49
Počet gólů - Heerenveen - Alkmaar 3,5 + 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip