Články

Hannover – Wolfsburg: Vlci konečně zaberou
article image

1.3.201

Vlčí smečka z Wolfsburgu od konce listopadu jenom jednou vyhrála a postupně se propadla až na osmou příčku tabulky. V boji o evropské poháry už potřebuje začít pravidelně vítězit a na hřišti posledního Hannoveru se odrazí k lepším zítřkům!

Loni jako jediní drželi krok s Bayernem a nakonec obsadili skvělé druhé místo, letos však budou mít co dělat, aby skončili mezi nejlepší šestkou, která se probojuje do pohárové Evropy. Start do sezony přitom neměli fotbalisté Wolfsburgu špatný, od konce listopadu si ale na ně sedla krize a ani zimní přestávka jim nepomohla! Vždyť v šesti bundesligových duelech nového roku vyhráli jen jednou – nad nováčkem z Ingolstadtu (2:0) a vidina evropských pohárů se jim začala výrazně vzdalovat… Naposledy Vlci nestačili na Bayern (0:2), v Hannoveru tak mají co napravovat. Zatímco směrem dopředu nepostrádá Wolfsburg talent a kvalitu, s produktivitou je momentálně na štíru a nedaří se mu ani v defenzívě, která vyrábí jednu hrubku za druhou. Stále je však na tom lépe než Hannover, který prožívá sezonu hrůzy a je aktuálně poslední! O víkendu sice domácí šokovali výhrou 2:1 nad Stuttgartem, kterou dvěma góly zařídil stoper Schulz, v předešlých osmi duelech ale ani jednou nebodovali a proti Wolfsburgu nejspíše znovu vyjdou naprázdno. Hannover disponuje vůbec nejhorším útokem soutěže a doma hraje tragicky – prohrál tam devět z jedenácti zápasů! Očekávám, že Wolfsburg mizérie Hannoveru využije a odveze si důležité vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Hannover - Wolfsburg 2 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip