Články

Hamburk – Karlsruhe: HSV bojuje o záchranu opět v baráži!
article image

28.5.201

Už v minulé sezoně skončili fotbalisté slavného Hamburku v tabulce třetí od konce a nejvyšší soutěž zachránili až v baráži. I letos je čekají dvě barážové bitvy s třetím celkem druhé ligy. Zahájí cestu za záchranou vítězstvím?

Hamburk

+ zkušenější kádr „zvyklý“ na záchranářské boje; domácí prostředí

- psychický tlak – HSV ještě nikdy z nejvyšší soutěže nesestoupil   

Karlsruhe

+ kanonýr Rouwen Hennings (17 gólů); cítí šanci na ligu

- psychika – šanci na přímý postup z druhého místa ztratil v posledních čtyřech utkáních; rozdílná kvalita obou soutěží

 

 

A je to znovu tady. Fanoušky v Imtech Areně čeká další zatěžkávací zkouška jejich nervů. Po roce se společně se svými miláčky opět strachují o prvoligovou příslušnost. Stejně jako loni jdou do dvou zápasů baráže se třetím celkem druholigové tabulky, jenže zatímco před rokem bojovali s Fürthem, tentokrát je jejich soupeřem celek Karlsruhe. Proti Fürthu se stal hlavním barážovým hrdinou a strůjcem záchrany český brankář Jaroslav Drobný, dnes se při jeho zranění opírá tradiční německý klub o předchozí jedničku a exreprezentanta Reného Adlera. Druhý český fotbalista, záložník Petr Jiráček, se nyní na trávník dostává pouze coby náhradník.

Borci Karlsruhe se budou nejvíce spoléhat na dvě věci: venku byli nejlepší z celé II. Bundesligy a mají ve svých řadách superkanonýra, sedmadvacetiletého Rouwena Henningse, který zaznamenal 17 branek.

Co očekávat od prvního barážového utkání? Především opatrnost, důležité bude hlavně neinkasovat. Vždy i před rokem skončil první mač v Hamburku 0:0 a o záchraně HSV rozhodl při další následné remíze 1:1 ve Fürthu až gól vstřelený na trávníku soupeře…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Hamburk - Karlsruhe 2,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip