Články

Hamburk – Fürth: start baráže s málo góly
article image

15.5.201

Ještě nikdy Hamburk nesestoupil z I. bundesligy, ale nyní k tomu má hodně blízko, když se jen se štěstím dostal alespoň do baráže se třetím celkem 2. ligy. Úvodní mač nabídne velký boj, ve kterém padnou nejvýš dvě branky.

Hamburger SV v kádru s českým brankářem Jaroslavem Drobným a záložníkem Petrem Jiráčkem se udržel na 16. místě tabulky, přestože v posledních pěti kolech nezískal ani bod! Jenže stejně bídně se vedlo i fotbalistům Norimberku a Braunschweigu, kteří skončili přímo na sestupových pozicích s odstupem jednoho resp. dvou bodů… Nejprve Thorsten Fink, od září 2013 Bert van Marwijk a od půlky února Mirko Slomka – ani změny trenérů nepomohly Hamburku vytáhnout se do klidných vod tabulky, a tak jediný klub, který odehrál všech 51 bundesligových sezon, se teď bude ve dvou barážových duelech rvát s Fürthem o účast i v příštím prvoligovém ročníku. Greuther Fürth cítí šanci k okamžitému návratu do nejvyšší soutěže. Vloni, při své první účasti mezi elitou, sestoupil po chabých výsledcích z posledního místa, když získal bídných 21 bodů a na předposlední Düsseldorf jich ztrácel devět. Teď mu naopak scházely pouhé dva body na druhý a přímo postupující Padeborn. Svěřenci trenéra Franka Kramera pojedou ukopat pro nedělní odvetu slušný výsledek. „Pohárová matematika“ velí oběma týmům hrát vzadu na nulu, góly proto padat nebudou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Hamburk - Fürth 2,5 - 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip