Články

Hamburk – Dortmund: Borussia rozdrtí outsidera!
article image

22.2.201

Domácí nejspíše zapomněli hrát fotbal a nezadržitelně se řítí do druhé ligy, po sedmi prohrách v řadě totiž klesli v bundesligové tabulce na předposlední místo. Hra Dortmundu se naopak zvedá, v Hamburku bude Borussia opět válet.

V závěru podzimní části německé bundesligy svěřenci kouče Kloppa klopýtali a i po skončení zimní přestávky nejprve zaváhali, když remizovali 2:2 s Augsburgem. V následujících třech duelech ale vždy zvítězili a ukázali, proč se před jejich ofenzívou v posledních letech třásli soupeři doma i v pohárové Evropě. Zazářili především při kanonádě v Brémách, když na hřišti Werderu triumfovali 5:1, poté doma rozstříleli Frankfurt 4:0. Střelnici si Lewandowski a spol. chtějí otevřít také v Hamburku, jenž je momentálně úplně z formy a svým soupeřům slouží jako fackovací panák – sedmkrát v řadě prohrál a během této mizerné série inkasoval rovných 20 branek. Jeho kouč Slomka je tak pod velkým tlakem a v duelu s Dortmundem si od něj asi příliš neuleví – našlapanou ofenzívu svého soupeře chybující obrana Hamburku neuhlídá, prohraje minimálně o dvě branky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Hamburk - Dortmund 1:0 2 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip