Články

Halep S. – Krejčíková B.: mladá Češka výprask nedostane
article image

12.7.201

Vyzve tenisovou hvězdu v jejím vlastním prostředí. Mladá Češka Barbora Krejčíková nemá v Bukurešti s domácí Simonou Halep moc šancí, ale brutální výprask to snad nebude.

Po nevýrazném startu sezóny se Rumunka dostává do formy. Triumfovala na antuce v Madridu, na French Open si zahrála osmifinále, ve Wimbledonu padla až ve čtvrtfinále s pozdější finalistkou Kerber. Na světovém žebříčku je pátá a je jasné, že v premiérové bitvě proti mladé Češce, až 200. hráčce světa, by neměla mít větší problémy a jistě postoupí do dalších bojů. Nicméně Krejčíková není žádné ořezávátko, zejména na antuce hraje dobře. Koneckonců po boku krajanky Siniakové excelovala ve čtyřhře na French Open, kdy mladé naděje zničily světové jedničky Hingis – Mirza i tuzemské hvězdy Hlaváčková – Hradecká a zahrály si semifinále grandslamu! V Norimberku  pro změnu trápila v singlu tři sety elitní antukářku Vinci. A přestože Halep sotva nachytá na švestkách, alespoň šest gamů proti ní uhraje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Halep S. - Krejčíková B. 17,5 + 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip