Články

Halep S. – Kerber A.: dál půjde šampionka z Melbourne
article image

4.7.2016

Sice ji porazila jen jednou ze čtyř pokusů, ale aktuální formu má zářivější. Němka Angelique Kerber, vítězka letošního Australian Open, Rumunku Simonu Halep ve čtvrtfinále Wimbledonu přetlačí.

Ženský pavouk na nejslavnějším tenisovém turnaji světa je plný překvapení, ale ony dvě plní prognózy a ve čtvrtfinále se ve své osmince setkávají podle papírových předpokladů. Němka ještě v All England Clubu neztratila ani set, k tradičně skvělému pohybu přidává agresivitu a minimum chyb a při své psychické síle dává vzpomenout na začátek roku, kdy senzačně ovládla grandslamové Melbourne. Rumunka ztratila jen jednu sadu naposledy s Američankou Keys a i ona ukazuje ve Wimbledonu svoji lepší tvář. S protivnicí má bilanci 3:1, jenže naposledy letos doma při Fed Cupu dostala nařezáno 2:6, 2:6. Tentokrát to tak hladké sotva bude, dost možná se obě obranářky budou tahat tři sety, ale psychicky odolnější Kerber by si postup do semifinále měla zajistit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Halep S. - Kerber A. 2 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip