Články

Hajduk Split – Dinamo Záhřeb: vyrovnaný úvod derby
article image

23.7.201

V druhém kole chorvatské ligy na sebe narazí rivalové ze Splitu a Záhřebu, jejichž bitvy jsou jedním z nejvyhecovanějších mačů světového fotbalu. Domácí zkusí odčinit výprask 0:4 z posledního vzájemného duelu, nebudou to ale mít snadné…

Chorvatské lize dlouhodobě dominuje záhřebské Dinamo, což se odráží také na výsledcích prestižního „Věčného derby“ – v uplynulých deseti zápasech šestkrát zvítězil mančaft ze Záhřebu a jen jednou se radoval Hajduk. Poslední vzájemnou bitvu v semifinále chorvatského poháru letos v dubnu jasně ovládlo Dinamo (4:0) a na svého úhlavního rivala si jistě bude znovu věřit. Vstup do ligy mu vyšel, když doma v derby zdolalo Lokomotiv Záhřeb 3:1, odchody několika opor (Pjaca, Brekalo, Husejinovic) tak obhájce mistrovské trofeje příliš neoslabily. Hajduk čeká na titul už jedenáct let a triumfem nad Dinamem může ukázat, že to s útokem na mistrovské vavříny myslí opravdu vážně. Jeho kádr zůstal přes léto téměř stejný, žádné opory neodešly, což je jistě výhoda. Za Dinamem ale kvalitou přeci jen zaostává, což by se mělo nakonec projevit. První půle by ale mohla být hodně vyrovnaná!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Hajduk Split - Din.Záhřeb 0 2.15
Počet gólů - Hajduk Split - Din.Záhřeb 2,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip