Články

Hajduk Split – Din. Záhřeb: vyrovnaný úvod duelu
article image

9.8.2016

V druhém kole chorvatské ligy na sebe měli narazit velcí rivalové, jejichž bitvy jsou jedním z nejvyhecovanějších mačů světového fotbalu. Prestižní klání ale bylo odloženo a oba slavné mančafty na sebe jdou nyní ve středeční dohrávce…

Chorvatské lize dlouhodobě dominuje záhřebské Dinamo, což se odráží také na výsledcích prestižního „Věčného derby“ – v uplynulých deseti zápasech šestkrát zvítězil mančaft ze Záhřebu a jen jednou se radoval Hajduk. Poslední vzájemnou bitvu v semifinále chorvatského poháru letos v dubnu jasně ovládlo Dinamo (4:0) a na svého úhlavního rivala si jistě bude znovu věřit. Vstup do ligy mu vcelku vyšel, když doma v derby zdolalo Lokomotiv Záhřeb 3:1 a vyhrálo v Cibalii 2:0, mezitím však ztratilo body za plichtu 1:1 s Belupem. Letní odchody několika opor (Pjaca, Brekalo, Husejinovic) tak obhájce mistrovské trofeje příliš neoslabily, výhrou nad Hajdukem by svého rivala předskočil a v tabulce by se dotáhl na vedoucí Rijeku. Hostující Hajduk čeká na titul už jedenáct let a triumfem nad Dinamem může ukázat, že to s útokem na mistrovské vavříny myslí opravdu vážně. Jeho kádr zůstal přes léto téměř stejný, žádné opory neodešly, což je jistě výhoda, která se při startu do ligy projevila – Hajduk ještě neztratil ani bod (bilance 3-0-0, skóre 7:0)! Oběma týmům se daří také v pohárové Evropě, očekávám v úvodu vyrovnaný duel, jehož první poločas by mohl skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Hajduk Split - Din.Záhřeb 0 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip