Články

Hajduk – Sillamae: chorvatská kanonáda
article image

8.7.2015

Mančaft ze Splitu nastupoval do dvojzápasu s estonským Sillamae Kalev jako velký favorit na postup do 2. předkola Evropské ligy, ovšem na hřišti svého soka pouze remizoval 1:1. Domácí odveta však bude zcela v jeho režii!

Měla to být formalita, chorvatský Hajduk Split si do Estonska jel pro pohodlnou výhru. A když po šesti minutách otevřel z penalty skóre Caktaš, domácí fanoušci se obávali debaklu. Jenže chyba lávky, svěřenci kouče Buriče se předháněli v zahazování šancí, naopak outsider krátce před koncem prvního poločasu ojedinělou příležitost proměnil a vyrovnal na 1:1. Ani do druhé půle si Hajduk neseřídil mířidla a utkání tak nakonec skončilo patem. Odveta na hřišti třetího týmu uplynulého ročníku chorvatské ligy by měla nabídnout podobný obrázek – Hajduk bude kombinovat a tlačit se do šancí, naopak Sillamae vsadí na urputnou obranu a bude číhat na brejky. Není však příliš pravděpodobné, že by se borci Splitu zastřelovali v druhém utkání po sobě, vysoko zvítězí a bez problémů postoupí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Hajduk Split - Sillamae Kalev 1+Ne 1.84
1.tým dá gól v obou poločasech - Hajduk Split - Sillamae Kalev ano 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip