Články

Häcken – Sparta: Pražané odvrátí blamáž
article image

25.7.201

V prvním duelu promrhali dvoubrankové vedení a po remíze 2:2 tak ve Švédsku musí zvítězit! Nelehkou situaci ale Letenští zvládnou a konci v evropských pohárech se vyhnou!

Sparta k odvetnému duelu 2. předkola Evropské ligy cestuje ven, ovšem plichta z prvního měření sil mírně favorizuje na postup jejího švédského protivníka. Pražané tak budou muset na severu Evropy pořádně útočit! Přitom do utkání na Letné vstoupili skvěle a díky dvěma brankám kanonýra Lafaty si vypracovali pohodlné vedení. Jenže vlastními chybami nabídli protivníkovi vyrovnání a výrazně si tak zkomplikovali pohárový život. Následně si však v lize výrazně zlepšili náladu, když v Jihlavě triumfovali 4:1, čímž se na duel s Häckenem jistě pozitivně naladili. A střelecky by měli úřadovat také ve Švédsku! Do jejich sestavy se vrátí uzdravený záložník Ladislav Krejčí, jenž bude obranu domácích pořádně větrat a pomůže Spartě k vítězství a postupu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Häcken - Sparta Praha 2 1.78
Postup - Häcken - Sparta Praha 2 1.70
Dá gól (včetně prodloužení) - Häc-Spa: Lafata D. ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip