Články

Häcken – Djurgarden: domácí zopakují triumf
article image

28.7.201

Domácím po patnácti odehraných kolech švédské nejvyšší soutěže patřila skvělá třetí příčka a v souboji s Djurgardenem chtějí potvrdit, že patří mezi severskou klubovou elitu! Svého soka před týdnem zdolali 2:1 a uspějí znovu

V předminulé sezoně fotbalisté Häckenu skončili ve švédské lize druzí a letos znovu čeří vody v horních patrech tabulky. Dávají tak zapomenout na nepovedený loňský ročník, v kterém se trápili a nakonec obsadili až desáté místo. Do utkání s Djurgardenem nastoupí ve velké pohodě, právě tohoto soupeře totiž v minulém týdnu porazili na jeho hřišti 2:1 a úspěšně tak navázali a demolici Örebro 4:1 ze 14. kola. Za ziskem tří bodů vykročili už v prvním poločase, kdy zásluhou Strandberga a Ericssona rychle odskočili do dvoubrankového trháku a svůj náskok poté dlouho úspěšně kontrolovali. Djurgarden se dokázal gólově prosadit až čtvrthodiny před koncem utkání, kdy díky trefě Fejzullahua snížil na 1:2, na vyrovnání se už ale nezmohl. V domácí odvetě by měl Häcken znovu dominovat, přeci jen se pyšní nejproduktivnější ofenzívou soutěže a na vlastním hřišti je vůbec nejúspěšnějším týmem ligy (bilance 5-2-0, skóre 19:6). Djurgarden dlouhodobě patří do švédského průměru a ačkoliv venku hraje výrazně lépe než doma, v Gothenburgu padne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Häcken - Djurgarden 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip