Články

Gulbis – Thiem: Rakušan znovu zvítězí
article image

11.8.201

Nevypočitatelný Lotyš Gulbis se v letošní sezoně herně trápí. Na podniku ve Washingtonu dokonce musel absolvovat kvalifikaci! Naopak Rakušan Thiem je na vzestupu a s Gulbisem ještě nikdy neprohrál, znovu bude mít navrch!

Náladový Lotyš se loni na French Open přes Štěpánka, Federera či Berdycha probojoval až do semifinále, v žebříčku ATP se následně vyšplhal na desáté místo a konečně se zdálo, že začne poctivě zúročovat velký talent, jimž bezpochyby disponuje. Jenže chyba lávky! Od té doby se rodák z Jurmaly totiž postupně propadl až na 87. místo na světě a na žádném letošním turnaji nedokázal vyhrát dva duely v řadě… To se mu podařilo až nyní v kvalifikaci v kanadském Montrealu, kde si poradil se Slovincem Rolou (6:4, 6:3) a Francouzem Mahutem (6:7, 7:5, 6:3). V úvodním kole hlavní soutěže ale narazí na neoblíbeného Rakušana, který jej ve třech vzájemných zápasech vždy porazil. Dvakrát Thiem uspěl letos a na antuce v Nice i tvrdém povrchu v Rotterdamu neztratil s Gulbisem ani set. Talentovaný Rakušan je na rozdíl od Gulbise na vzestupu, z posledních třech turnajů dva vyhrál (Umag, Gstaad), v Kitzbühelu pak došel do semifinále. S tápajícím sokem by si měl poradit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Gulbis E. - Thiem D. 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip