Články

Gruzie – Polsko: poločasová plichta
article image

13.11.2014

Vyhřívají se na čele skupiny D, za opaskem se jim houpe skalp německých mistrů světa. Fotbalisté Polska mají krátce po startu evropské kvalifikace mnoho důvodů k radosti! V Tbilisi se ale nevítězí snadno, domácí budou kousat.

Ve třech zápasech ani jednou neokusili hořkost z porážky. Polské hráče nakopl úvodní vysoký triumf 7:0 nad trpaslíky z Gibraltaru tak, že hned v dalším utkání zdolali čerstvé mistry světa z Německa 2:0! Hrdinou se stal dvougólový střelec Milik, jenž patří k největším polským fotbalovým talentům a v reprezentaci dokazuje, že se i v pouhých dvaceti letech dokáže prosadit na mezinárodní scéně. Vždyť se trefil také v třetím utkání proti Skotsku, kdy necelou čtvrthodinu před koncem zachránil Polsku alespoň remízu 2:2. Ostrovní soupeř předvedl ve Varšavě výtečný výkon a zasloužil si bodovat, naopak domácím se tolik nedařilo – chybovali v obraně, vázla souhra jejich středové řady a selhávali v šancích. V Gruzii se Poláci zkusí naladit zpět na vítěznou notu, ovšem nebudou to mít vůbec snadné! Domácí celek okolo kapitána Kankavy sice bodoval jen jednou, když porazil Gibraltar (3:0), ovšem porážky se Severním Irskem (1:2) i Skotskem (0:1) byly hodně těsné i smolné. Gruzínci velmi dobře brání, Polákům budou dýchat na krk a nenechají jim mnoho prostoru pro kombinaci. Duel v Tbilisi nabídne velký boj, první poločas skončí remízou.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip