Články

Groningen – Aberdeen: skotský mančaft půjde z kola ven
article image

24.7.201

Bezbrankovou remízou skončilo úvodní měření sil ve Skotsku, odveta v Nizozemsku tak bude mimořádně napínavá! Groningen ale přeci jen má kvalitnější a technicky zdatnější kádr, svou ofenzivní hrou Aberdeen nakonec zdolá!

První zápas v Aberdeenu nabídl vcelku vyrovnanou bitvu, v které byli mírně aktivnější domácí fotbalisté (9:5 na střely), žádné velké brankové příležitosti si ovšem nevypracovali a oba soupeři se tak nakonc rozešli smírně bez branek. Odveta v Nizozemsku by měla nabídnout jiný obraz hry, očekává se větší aktivita domácího celku, jenž skončil v uplynulé sezoně nejvyšší nizozemské soutěže na sedmém místě a následně uspěl v baráži o Evropskou ligu, do pohárů se tak vrátil po dlouhých sedmi letech. Přes léto se jeho kádr příliš nezměnil, svým kombinačním a ofenzivním stylem hry bude dělat Aberdeenu velké problémy. Skotové za domácími výrazně zaostávají v kreativitě a technice, sází hlavně na bojovnost, důraz a přímočarost. Mimo Ostrovy kvalita jejich výkonu půjde dolů, Groningen zvítězí a postoupí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Groningen - Aberdeen 1 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip