Články

Gremio – Fluminense: utrápené hosty porazí
article image

18.11.2015

Domácí drží třetí příčku, z níž se přímo postupuje do Copa Libertadores. Za zády ale mají několik dotírajících soupeřů v čele se čtvrtým Santosem, proto si ve finiši nemohou dovolit klopýtat. Fluminense je ale z formy, domácí zvítězí!

Loni sedmé Gremio si v letošní sezoně vede o mnoho lépe a věří, že se z třetí příčky probojuje do prestižní Copa Libertadores. Před čtvrtým Santosem má pět bodů k dobru, v posledních čtyřech kolech brazilské ligy ale jenom jednou vyhrálo, a pokud bude v nevýrazných výkonech pokračovat, brzy by se mohlo ocitnou mimo pohárové příčky. Slavný celek z Porto Alegre velmi dobře brání, rezervy ale má v ofenzívě, postrádá totiž zkušeného kanonýra, o jehož góly by se mohl opřít. Vždyť jeho nejlepším střelcem je s pouhými osmi góly útočník Luan. Mizerná produktivita Gremio trápí především při venkovních duelech (15 gólů v 17 zápasech), na vlastním hřišti se střílením branek problémy nemívá (32 gólů v 17 zápasech) a vyhrálo tam tři z posledních čtyř utkání. Fluminense se drží uprostřed tabulky, formu má však mizernou – prohrálo sedm z uplynulých devíti kol brazilské ligy! Během této neúspěšné série pětkrát vyšlo gólově naprázdno a asi ani půdě Gremia si nezastřílí. Domácí urvou tři body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Gremio - Fluminense 1 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip