Články

Granollers M. – Melzer J.: Španěl ovládne první set
article image

2.2.201

Na úvodním grandslamu sezóny žádnou díru do světa neudělali a tak už se vrhli do dalších turnajů. Španělský tenista Marcel Granollers se v Záhřebu utká s Rakušanem Jürgenem Melzerem a minimálně první set bude patřit jemu.

V Austrálii oba uhráli jedno kolo, poté podle očekávání vypadli s nasazenými Simonem resp. Berdychem. Teď se budou pokoušet pobrat úspěchy na svém domovském kontinentu. Co čekat od jejich setkání? Vzájemná bilance je sice 2:1 pro ostřílenějšího Melzera, jenže ten po dvou výhrách naposledy narazil – na loňském US Open ho protivník hned v 1. kole smetl ve třech setech. I aktuální žebříčkový rozdíl mluví jasně pro Španěla, který je o 50 míst výše a podle papírových prognóz by měl duel ovládnout. Jenže Rakušan je známý bojovník, který když je správně naladěný a vyhecovaný, dokáže předvést velké věci. Pověstné jsou zejména jeho daviscupové maratóny, na druhou stranu se nejlépe cítí na rozpálené pomalé antuce. Tvrdý povrch v hale v Záhřebu mu nejspíš tak vonět nebude. Navíc do svého tempa se obvykle dostává o něco pomaleji a než se mu to podaří, set je často v tahu. I tentokrát by měl v první sadě tahat za kratší část provazu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Granollers M. - Melzer J. 1 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip