Články

Granada – Barcelona: od první půle za titulem
article image

13.5.2016

Rivaly se jim podařilo udržet za zády, zbývá jim udělat poslední krok za titulem. Fotbalisté Barcelony nesmějí v závěrečném kole La Ligy zaváhat a v Granadě půjdou od začátku nekompromisně za výhrou.

Vedou o pouhý bodík před Realem, takže remíza jim nestačí. Fotbalisté Barcy by za normálních okolností neměli z výletu do Granady žádný velký stres, jenže teď jim jde o vše. A navíc je straší memento z minulosti. Předloni totiž právě v Granadě utrpěli klíčovou porážku 0:1 a vyslali za titulem Atlético. Od té doby sice protivníka ve všech třech zápasech porazili s celkovým skóre 13:1, ovšem Granada je nevyzpytatelná. Vyhrála tři z posledních čtyř ligových utkání, minulý týden si zajistila záchranu v La Lize po šokující výhře 4:1 v Seville. Dokáže obrat o body i španělského giganta? Nechce se věřit, že by Messiho parta na poslední překážce zkolabovala a nechala si titul uplavat. Naopak, od prvních minut hosté předvedou ofenzivní smršť a k výhře se nasměrují už v prvním poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Granada - Barcelona 2/2 1.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip