Články

Golden State – Oklahoma: Warriors vybojují s přehledem postup
article image

29.5.2016

Dvakrát už stáli na okraji propasti, ovšem doma i na soupeřově palubovce vyhráli a vynutili si sedmý duel. Basketbalisté Golden State, králové základní části, už doma nezaváhají.

Přibrzdilo je zranění nejlepšího basketbalisty NBA Stephena Curryho a soupeři z Oklahomy se naopak rozjeli. Ve finále Západní konference se schylovalo k senzaci. Warriors prohrávali 1:3 na zápasy a vypadalo to s nimi bledě. V pátém duelu ale doma vyhráli o 9 bodů, v šestém pak v soupeřově hale díky famózní poslední čtvrtině otočili nepříznivě se vyvíjející duel a vyhráli 108:101. „Věřili jsme si a dali jsme do toho srdce, a proto teď máme šanci sérii vyhrát. Jsme nadšeni, že jsme zvítězili, ale ještě jsme nepostoupili,“ řekl Curry. Za stavu 3:3 na zápasy se teď rozhodne v Oaklandu, a pokud borci Golden State před vlastními fanoušky dokonají obrat, stanou se desátým týmem historie, jemuž by se něco takového podařilo. Zdá se, že obrovský balvan zodpovědnosti z nich definitivně spadl a jakmile si vypracují náskok, soupeř už nebude mít sílu vzdorovat. Curryho parta si v klidu pohlídá postup do finále play off.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Golden State -7,5 - Oklahoma 1 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip