Články

Golden State – Houston: dovede Curry domácí k úvodní výhře?
article image

19.5.201

Byli suverénně nejúspěšnějším celkem základní části NBA, ve které posbírali 67 výher z 82 zápasů. Basketbalisté Golden State vstupují do konferenčního finále proti Houstonu. Potvrdí roli jasných favoritů a půjdou do vedení?

Golden State

+ nejlepší tým základní části, hvězda Curry, forma

- tlak z domácího prostředí

Houston

+ vyrovnaný kádr, mohou jen překvapit

- unavenější, venku jim to nejde, vzájemná bilance

 

 

Konferenční finále play off NBA začínají v noci na zítřek v kalifornském Oaklandu, kde domácí Golden State Warriors přivítají Houston Rockets. Ti měli v předchozím kole velké problémy, s LA Clippers prohrávali už 1:3 na zápasy. Podařil se jim ale obrat, a tak nadále jde vše podle prognóz – v play off zůstalo vždy po dvou nejlepších celcích základní části.

Domácí bude jistě opět držet Nejužitečnější hráč sezony Stephen Curry, který při posledním duelu s Memphisem nastřílel osm trojek a jednu dokonce z vlastní poloviny! Hlavně díky němu Warriors postoupili do finále konference poprvé od roku 1976. O rok dříve získali poslední titul. Borci Golden State si věří, s Rockets mají letos bilanci 4:1, když prohráli jen hned úvodní duel. Na druhou stranu jejich soupeř předvedl v play off velkou psychickou odolnost, a přestože svoji sílu ukazuje hlavně na domácí palubovce, může překvapit.

Tři z jejich letošních vzájemných duelů byly na body dosti chudé, ve vyřazovacích bojích bývají obrany ještě pevnější a hlavně zápasy Warriors moc bodů nepřinášejí. Jeden z tipů pro sázkaře?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet bodů - Golden State - Houston 218,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip