Články

Goerges J. – Plíšková Kar.: českou hvězdičku čeká velké drama
article image

20.1.201

Po Kvitové s Berdychem je třetí největší českou nadějí na grandslamovém Australian Open. Jenže teď čeká tenistku Karolínu Plíškovou nebezpečná Němka Julia Goerges. A bude to hodně vyrovnaný boj!

Minulou sezónu odehrála nejvíce zápasů ze všech elitních tenistek, ale v lednu se zdá být Plíšková opět svěží a plná elánu. Nadějně se ukázala při Hopman Cupu i na turnaji v Sydney a do úvodního grandslamu sezóny šla jako devátá nasazená. Jenže po zkušeně zvládnutém prvním kole ji čeká velký test! Ostřílenou Němku nabudilo finále na turnaji v Aucklandu, kde naznačila, že aktuální 45. příčka na světovém žebříčku zdaleka neodráží její možnosti. Vždyť před čtyřmi roky už pošilhávala po Top 10! Její vyvážený agresivní styl hry bude na českou ranařku platit, a pokud Plíškové bude haprovat servis, může mít velké problémy.

Jejich jediný vzájemný zápas předloni v thajské Pattayi skončil výhrou Plíškové po třech setech, paradoxně na esa tehdy vyhrála Goerges 16:13. Karolína je sice favoritkou na postup a třetí kolo tak má ve svých rukou, ale sokyně jí nic zadarmo nedá. K vidění nejspíš bude jen pár brejků, čeká se bitva zcela vyrovnaných setů – dost možná hned tří.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Goerges J. - Plíšková Kar. 21,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip