Články

Giorgi – Bouchard: Kanaďanka zvítězí
article image

17.7.2016

Měla našlápnuto k hvězdné kariéře, její strmý vzestup ale vystřídal o to bolestivější pád. Kanaďanka Eugenie Bouchard se nyní škrábe zpět na výsluní a v americkém Washingtonu dokáže, že se s ní stále musí počítat.

V roce 2014 se jako dvacetiletá vyšplhala na pátou příčku žebříčku WTA, vyhrála první titul na okruhu a dokonce si zahrála grandslamové finále na slavném Wimbledonu proti Petře Kvitové. Jenže nadějně rozjetou kariéru nedokázala Bouchardová udržet ve správných kolejích, výpadky formy a zdravotní problémy znamenaly výrazný pokles v žebříčku na hranici první padesátky. V letošní sezoně ale znovu začala ukazovat záblesky velké kvality – v Hobartu i Kuala Lumpur se probojovala do finále, na nedávném Wimbledonu prošla do 3. kola, kde ji vyřadila rozjetá Dominika Cibulková. Ve Washingtonu zkusí pokračovat v dobrých výkonech a los jí přihrál do cesty soupeřku, s níž by si měla poradit. Italku Giorgiovou porazila v obou dosavadních vzájemných zápasech, její agresivní hra na ní platí. Antukové specialistce tvrdý povrch příliš nevoní, navíc ani neoplývá zrovna ideální formou – na posledních třech turnajích nevyhrála ani zápas… Sázím dvojku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Giorgi C. - Bouchard E. 2 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip