Články

Gijon – Getafe: záchranářský souboj bude opatrný
article image

4.1.201

Třikrát za sebou fotbalisté Getafe ve španělské La Lize remizovali, teď je čeká hodně důležitý záchranářský souboj na půdě nováčka s Gijonu. V opatrné bitvě si oba týmy dost možná body rozdělí.

Oslavy postupu mezi španělskou smetánku borci Gijonu ještě podpořili vydařeným startem – hned v prvním kole hráli bez branek s giganty z Realu! I nadále se jim dařilo, jenže časem jim přece jen docházela šťáva a od listopadu je to jedno velké trápení: 5 porážek z posledních 6 zápasů je srazilo na sestupové příčky.

To Getafe hraje letošní sezónu ve vlnách, už dvakrát se dokázalo výsledkově zvednout po sérii tří porážek v řadě. Tentokrát pro změnu drží šňůru tří remíz za sebou, z nichž ta ve Valencii byla hodně cenná. Pokud by hosté vyšli v Gijonu naprázdno, soupeř by je v tabulce přeskočil, což je velký strašák. V jejich vzájemných setkáních sice míval domácí tým téměř pokaždé navrch, ovšem tentokrát se očekává spíše nervózní opatrný mač s minimem šancí. Takže remízové pokušení pro sázkaře?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Gijon - Getafe 0/0 4.42

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip