Články

Ghana – USA: poločas bude remízový
article image

16.6.201

Dvakrát za sebou Afričané na světovém šampionátu Američany porazili. Podaří se jim to i do třetice? Hráči USA vynikají především týmovým duchem a bojovností a minimálně do poločasu udrží Ghaňany na uzdě.

Pokud by Američané postoupili ze skupiny, byl by to šok. Nechyběli sice na posledních šesti světových šampionátech, ale žádný velký výsledek nikdy neuhráli - pouze čtvrtfinále v roce 2002. Charismatický kouč Jürgen Klinsmann dokáže své hochy pořádně nabudit, jenže ti přes své limity přejít nemůžou. Dobrá taktická připravenost, ale slabší individuální technika a schopnost improvizace na kvalitní soupeře stačit nebudou. Jenže jak kvalitní budou Ghaňané v Brazílii? V roce 2006 se hned při své premiéře na MS probojovali do osmifinále (ve skupině zdolali USA 2:1), čtyři roky poté již do čtvrtfinále (v osmifinále porazili USA 2:1 po prodloužení) a kam dojdou letos? Pohled na soupisku, kde se to jen hemží fotbalisty hrajícími v elitních evropských ligách a klubech, budí respekt. Aby postoupili přes Němce či Portugalce ze skupiny, potřebují USA porazit. Jenže američtí bojovníci minimálně do půle remízu udrží.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Ghana - USA 0 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip