Články

Getafe – Valencia: těsný triumf hostů
article image

22.9.201

Los Che hrají v novém ročníku Primera División výtečně a na hřišti Getafe zkusí vybojovat třetí výhru v řadě! Celek z Madridu je na tom opačně a zatím se hledá, v domácím prostředí ale tradičně umí. Rozjetého soka však nezastaví.

Semifinalisté loňského ročníku Evropské ligy z Valencie také v nové sezoně hrají výtečně a přesvědčují, že patří do širší španělské špičky. V prvním kole remizovali 1:1 na hřišti silné Sevilly, poté ale rozstříleli Málagu (3:0) i barcelonská Espaňol (3:1) a věřit si budou také na Getafe, které se naopak do letošního ročníku La Ligy rozjíždí velice pomalu. Celek z Madridu totiž ve třech duelech jen dvakrát skóroval, což mu však stačilo na vítězství v domácím klání s Almérií (1:0). Jinak venku padl s Celtou Vigo (1:3) a Sevillou (2:0) a s pouhými třemi body na kontě si nemůže příliš vyskakovat. Skromní Azulones se většinou pohybují v dolních patrech tabulky a bojují o záchranu, loni si prvoligový život zachránili až díky podařenému finiši. A letos nejspíše budou v tradici pokračovat, alespoň soudě dle nepovedeného startu. Ambiciózní Valencia naopak cílí na evropské poháry, kádr má kvalitnější než její hostitelé, což je patrné především v ofenzívě. Na absenci spolehlivého kanonýra domácí doplatí, těsně prohrají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Getafe - Valencia 1:0 0 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip