Články

Getafe - Levante: z debaklu se lépe otřepou domácí
article image

28.11.2013

Oba soupeři v minulém kole utrpěli těžkou porážku - Getafe dostalo sedm gólů na hřišti druhého Atlétika Madrid, Levante pak doma tři od Villarrealu. Pro oba tak bude důležité, jak se s tím vypořádají. A domácí prostředí v tom bude výhodou!

Jít do zápasu po sedmigólovém debaklu, jaký za sebou mají svěřenci domácího trenéra Garcii, vůbec nebude jednoduché. I přesto, že Getafe v této sezoně patří k silnému středu tabulky. Týmu z předměstí Madridu vyšel úvod do sezony, ale městské derby s Atlétikem skončilo jeho jednoznačným výpraskem. Nyní má možnost se z nepříjemného zážitku vzpamatovat a pokusit se znovu nastartovat svou formu. Los mu totiž přihrál přece jen slabšího soupeře - třinácté Levante. Hosté se na Coliseum Alfonso Perez pokusí zvrátit negativní bilanci, neboť z posledních čtyř zápasů třikrát odešli poraženi a k tomu přidali jen jednu remízu. I proto Levante kleslo až na 13. místo. Na druhé straně ale je třeba vzít v úvahu, že zápasy na hřišti Getafe pro něj v posledních sezonách nejsou beznadějné, naposledy tam prohrálo před více než třemi lety. Přesto najít cestu od porážek bude mít v Madridu těžké, sázím na domácí-

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Getafe - Levante 1 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip