Články

Genclerbirligi – Besiktas: rozjetý gigant neklopýtne
article image

21.9.201

Importem bodů z hlavního tureckého města Ankary do metropole Istanbulu. Tak by měla skončit dohrávka 5. kola nejvyšší soutěže! Besiktas vyhrál tři ze čtyř duelů a pyšní se nejúdernějším útokem ligy, domácí se naopak trápí.

Loni třetí Besiktas čeká na zisk tureckého titulu už šest let. V minulé sezoně se přitom pohyboval mezi nejlepšími a dlouho to vypadalo, že mu návrat na trůn vyjde, ovšem nepovedený finiš soutěže nakonec znamenal až „bronzovou“ příčku za městskými rivaly z Fenerbahce a Galatasaray. Letos slavný istanbulský mančaft znovu patří mezi velké kandidáty na celkové prvenství, v úvodních čtyřech kolech třikrát zvítězil a zaváhal jen v souboji s Trabzonsporem. S průměrem třech vstřelených branek na zápas je nejproduktivnějším týmem soutěže, střeleckou formou se pyšní především Tosun (4 góly), Frei, Gómez či Sahan (všichni 2). Loni devátý Genclerbirligi se letos naopak od začátku trápí a s bilancí 1-0-3 (skóre 6:9) a pouhými třemi body na kontě mu patří předposlední příčka tabulky. Celek z Ankary mizerně brání a jeho prostupná obrana rozjetý Besiktas nezastaví! Hosté si odvezou všechny body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Genclerbirligi - Besiktas 2 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip