Články

Gasquet R. – Murray A.: domácí hrdina urve jen set
article image

30.5.2016

Teď se ukáže, jak na tom opravdu je! Francouzský tenista Richard Gasquet změří ve čtvrtfinále French Open síly s Britem Andy Murraym. A světová dvojka mu nechá jen set.

Má životní formu. Domácí borec zatím v grandslamové Paříži exceluje – první tři kola odehrál bez ztráty kytičky, když sfoukl i sebevědomého Australana Kyrgiose, v osmifinále pak s přehledem vyřídil i Japonce Nišikoriho 3:1 na sety. A už se o něm mluví jako o černém koni turnaje! Ovšem teď je tu Murray. Favorit, který v prvním kole stál krůček od porážky s českým veteránem Štěpánkem a i ve druhém musel hrát pět setů, se vzchopil a bijce Karloviče s Isnerem sfoukl jako svíčky. Jak se mu bude ale dařit proti Gasquetovi, který nemá jako oni pouze jedinou zbraň – servis – ale je skvělý ve výměnách? Podle vzájemné bilance by to pro Brita neměl být větší problém, na zápasy vede 7:3, když Francouze porazil čtyřikrát v řadě. Pokaždé to ale byl boj, při kterém ztratil jeden set. Na grandslamu půjde o jejich páté setkání, zatím vždy vyhrál Murray. I tentokrát by to měl zvládnout a postoupit na French Open mezi nejlepší čtyři, ale obvyklou jednu sadu znovu ztratí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Gasquet R. - Murray A. 1:3 3.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip