Články

Garcia – Strýcová: vítězný hattrick Češky
article image

24.7.2016

Po téměř měsíční pauze se vrací na kurty česká dračice Barbora Strýcová, která na podniku v Montrealu vyzve francouzskou naději Caroline Garciu, kterou už čtyřikrát porazila. Letos ji zdolala dvakrát a nyní uspěje znovu!

Dvaadvacetiletá Francouzka v posledních dvou sezonách udělala velký výkonnostní skok, v březnu 2015 se dokonce vyšplhala až na pětadvacátou příčku světového žebříčku. Letos už dokonce vyhrála dva turnaje – ve Štrasburku a na Mallorce! Naposledy se představila na antuce ve Gstaadu, kde selhala hned na úvod s Arruabarrenovou, celkově ale má letos pozitivní bilanci 24 výher a 15 proher, kterou si zkusí v Montrealu vylepšit. Nebude to ale mít jednoduché, Strýcová není její oblíbenou soupeřkou. Emotivní Češka sice s Francouzkou prohrála první vzájemnou bitvu v roce 2010, od té doby ji ale čtyřikrát v řadě porazila a z toho dvakrát dokonce letos – v prvním kole na Australian Open (6:2, 6:4) a v semifinále v Dubaji (6:2, 3:6, 6:4). Nyní zkusí Strýcová nad Garciovou zkompletovat vítězný hattrick, což by se jí mohlo podařit. Formu má rodačka z Plzně velmi dobrou, v minulém měsíci došla do finále v Birminghamu a do 3. kola Wimbledonu. Navrch bude mít Češka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Garcia C. - Strýcová B. 2 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip