Články

Garcia-Lopez G. – Monaco J.: tápající Argentinec pohoří
article image

23.7.201

Co se s ním děje? Býval hvězdou, z níž měli strach i největší giganti, ale teď budí argentinský tenista Juan Monaco spíš soucit. Prohrává, co se dá, a ve 2. kole turnaje v Gstaadu si na něm smlsne i Španěl Guillermo Garcia-Lopez.

Předloni vyhrál čtyři turnaje a byl ve světové desítce, teď chybí v elitní stovce. Důvod? Monaca potkal výkonnostní propad, samozřejmě mu nepomohly ani problémy se zápěstím. Nicméně zdálo se, že po šedivé sezóně 2013 přijde letos jeho comeback, místo toho ale nastal pravý opak – ze 40. příčky padl právě tento týden až na 105. místo. Po více než osmi letech chybí v elitní stovce! Minulý týden na antuce v Hamburku sice lehce naznačil své ambice, s Italem Seppim prohrál až v tie-breaku rozhodující sady, ovšem žádné velké zmrtvýchvstání se asi čekat nedá. Naopak jeho španělský protivník je ve velké pohodě. Antuku miluje, v Monte Carlu na ní letos porazil Berdycha a vzal set Djokovičovi, z French Open poslal s kanárem domů Wawrinku. V Gstaadu plní roli turnajové trojky a je černým koněm na triumf. Pravda, s Monacem má zápornou vzájemnou bilanci 2:5, jenže dřív to býval jiný Monaco. S tím letošním by neměl mít výraznější problémy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Garcia-Lopez G. - Monaco J. 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip