Články

Galway – Cork City: nováček favorita nepotrápí
article image

5.6.201

Vyhrát a udržet se v kontaktu se suverénními lídry z Dundalku, to je cíl fotbalistů druhého Cork City v utkání 15. kola irské ligy na půdě sedmého Galway. Venku se jim v letošní sezoně daří, přivezou si všechny body!

Galway

+ doma umí, solidní útok, střelec Curran 

- kvalita kádru, propustná obrana

Cork

+ venku ještě neprohrál, zkušenosti, kvalita

- absence několika opor

 

Úřadující vicemistři z Cork City také letos patří mezi irskou klubovou elitu, aktuálně jsou v tabulce nejvyšší soutěže na druhém místě za obhájci titulu z Dundalku, kteří jim v loňském ročníku vyfoukli mistrovský pohár o pouhé dva body… V patnácti duelech aktuální sezony svěřenci kouče Caulfielda jen jednou prohráli a to právě s Dundalkem (1:2), v posledních čtyřech zápasech třikrát zvítězili a pyšní se velmi dobrou formou. Na nováčka z Galway si navíc budou věřit, první vzájemné utkání ovládli jasně 2:0. Jednou brankou se na něm podílel i forvard Karl Sheppard (7 gólů), jenž v irské lize debutoval před pěti lety právě v dresu Galway a proti svému někdejšímu klubu se bude chtít znovu vytáhnout. Druhého úspěšného střelce Bennetta naopak trápí zdravotní problémy a není jisté, jestli bude Corku k dispozici, mimo hru jsou Dunleavy a Djiliali. Ani domácí nenastoupí kompletní (O’Connell, O’Laoi), druhý nejlepší kanonýr soutěže Enda Curran (8 branek) ale bude připraven! Nováček z Galway jako jediný tým letos v lize ještě neremizoval (bilance 5-0-9) a inkasoval druhý nejvyšší počet branek (26). S Corkem doma prohrál osm z posledních deseti zápasů. Kvalitou kádru za svým soupeřem zaostává, znovu vyjde naprázdno!    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Galway - Cork City 2 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip