Články

Galatasaray – Real Madrid: Bílý balet si dotančí pro výhru
article image

17.9.201

Domácí vyhráli úvodní duel turecké ligy, následně ale třikrát remizovali a jen dvakrát rozvlnili síť. Slavný Real o uplynulém víkendu v La Lize klopýtl s Villarrealem, ovšem v Istanbulu ukáže kvality a Ligu mistrů zahájí triumfem!

Turci budou mít velkou motivaci uspět, loni s Realem vypadli ve čtvrtfinále Ligy mistrů. V odvetě na vlastní půdě ho dokonce porazili 3:2, protože však předtím v Madridu padli 0:3, se slavnou soutěží se museli rozloučit. Nyní si to s „Bílým baletem“ rozdají už v základní skupině a jakýkoliv bodový zisk by pro ně byl velkým úspěchem. Formu ale nemají příliš oslnivou – ve čtyřech ligových zápasech jenom jednou vstřelili víc než jednu branku, a to při dosud jediném triumfu nad Gaziantepsporem (2:1). Ďábelská atmosféra na stadionu bude hrát Drogbovi a spol. do karet, zkušené hosty ale nevyvede z rovnováhy. Celek kouče Ancelottiho o víkendu zaváhal a na půdě Villarrealu pouze remizoval 2:2. Předtím ale v La Lize třikrát triumfoval a pro vítězství si jede také do Istanbulu. Další ztrátu nedopustí a odveze si tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Galatasaray - Real Madrid 2 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip