Články

Galatasaray – Juventus: Stará dáma vybojuje postup!
article image

9.12.2013

Juventus ve skupině B nečekaně tápal a až do minulého kola to s jeho postupem vypadalo hodně bledě. Jenže první výhra nad Kodaní katapultovala lídra Serie A na druhou příčku tabulky za Real Madrid. A v Istanbulu získá postupový bod!

Slavný turínský celek letí do Istanbulu s jasným úkolem – neprohrát. I bod totiž zaručí svěřencům Antonia Conteho druhé místo a jaro v Lize mistrů! Sebevědomí mají Tévez a spol. na rozdávání, daří se jim totiž v italské Serii A, kde sedmkrát v řadě zvítězili a úspěšná série je katapultovala do čela soutěže. Během toho tažení italskou nejvyšší soutěží navíc ani jednou neinkasovali a pevnou defenzívu budou k získání postupového bodu v bouřlivém tureckém prostředí potřebovat! Také domácí živí naději na jarní play off, k tomu ale nutně potřebují „Starou dámu“ porazit. Jenže formu nemají ideální, v turecké lize jsou až třetí a v prvním utkání na Juventus Stadium uhráli jen remízu 2:2. Na víc než plichtu nedosáhnou ani tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Galatasaray - Juventus 0 3.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip