Články

Galatasaray – Fenerbahce: gólově hubené finále poháru
article image

25.5.2016

Mizernou sezonu ještě mohou alespoň částečně zachránit. Fotbalisté slavného Galatasaray čeká ve finále tureckého poháru derby s Fenerbahce. A bitva rivalů moc gólů opět nepřinese.

Fotbalisté Galatasaray v turecké Superlize totálně vyhořeli, skončili až šestí mimo pohárové příčky, což je pro 20násobného mistra ostuda jako hrom. Nicméně v Evropě se příští sezónu nakonec objeví – buď coby vítěz domácího poháru, nebo v případě triumfu Fenerbahce coby nejlepší tým mimo elitní pětku. Ovšem rozzlobené fanoušky si mohou částečně usmířit pouze v případě, že zvednou nad hlavu domácí pohárovou trofej. Musí si ovšem dát pozor zejména v obraně, kde je jejich obrovská slabina. Ligových 69 nastřílených gólů byl sice druhý nejvyšší počet, ovšem inkasovaných 49 branek byl pro změnu sedmý nejhorší. Na neutrálním hřišti Antalya Areny budou favority borci Fenerbahce, kteří v lize skončili druzí za dalším členem silného istanbulského trojlístku Besiktasem a zahrají si tak kvalifikaci o Ligu mistrů. Jenže derby bývají nevyzpytatelná, což koneckonců dokládá i letošní sezóna. Oba duely dvou rivalů skončily smírně 1:1 a 0:0. A rovněž tentokrát je na spadnutí, že v taktických hrátkách moc branek fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Galatasaray - Fenerbahce 2,5 - 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip