Články

Galatasaray – Elazigspor: outsider utrpí výprask
article image

5.12.2013

Loni suverénně vládli turecké lize, letos ale za obhajobou titulu nevyrazili nejlépe a na první Fenerbahce ztrácí devět bodů. Borci Galatasaraye už poztráceli dost bodů, další zaváhání si prostě nemůžou dovolit! Outsidera rozstřílí.

Domácí byli pasováni na jasného favorita na titul, vždyť loňský ročník turecké ligy suverénně ovládli s desetibodovým náskokem na druhé Fenerbahce. Oba istanbulské velkokluby si ale nyní role prohodily – Fenerbahce si po 13. kole hoví na prvním místě a Galatasaray jej nahání. A zatím nepříliš úspěšně, vždyť je v tabulce až čtvrtý a na lídra ztrácí devět bodů. V posledním kole propásl šanci na snížení manka, když pouze remizoval na hřišti Kasimpasy 1:1, kterou mu pátým gólem sezony zachránil útočník Burak Yilmaz, jenž vytvořil údernou dvojici s legendárním forvardem Diderem Drogbou (6 gólů). Soupiska Galatasaraye je našlapaná kvalitou (Sneijder, Riera, Melo, Altintop, Eboué), které se poslední Elazigspor prostě nemůže rovnat. Domácí hodí poslední zaváhání za hlavu a vyhrají v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Galatasaray - Elazigspor 0:1 1 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip