Články

Galatasaray – Bursaspor: nastal čas pro překvapivou odvetu?
article image

3.6.201

Po roce se borci obou celků opět potkávají v Tureckém poháru. Jenže zatímco loni to bylo v semifinále, kde istanbulský favorit vyřadil Bursaspor ve dvou duelech, tentokrát je čeká jediný finálový mač. Zaskočí outsider mistra?

Galatasaray

+ kvalita kádru; ofenzivní tahouni Sneijder, Yilmaz a Bulut  

- podcenění soupeře

 

Bursaspor

+ proti Galatasaray umí v Istanbulu zahrát – dvě remízy v řadě; víc hladový po úspěchu

- nižší kvalita kádru; naposledy Galatasaray porazil v lednu 2012

 

 

Galatasaray vládne tureckému fotbalu. Počtvrté obhájil titul a nyní mu zbývá udělat poslední krok i obhajobě pohárové trofeje a dalšímu zisku double. Favorit je tedy jasný, ovšem pozor: Bursasporu se v Istanbulu daří. Potvrdil to v pohárovém semifinále, kdy sice s dalším slavným celkem Fenerbahce doma prohrál 1:2, ovšem v istanbulské odvetě soupeře deklasoval 3:0! A také se svým finálovým sokem Galatasarayem v posledních dvou sezonách v lize doma vždy prohrál, ale na trávníku Türk Telekom Areny v Istanbulu dokázal jednou remizovat 2:2. Remízu tam vybojovali plejeři Bursasporu i v poháru před rokem, jenže v odvetě pak doma padli 2:5…

I finále se bude hrát v Istanbulu, avšak na Atatürk Stadium, což je nový stadion dokončený v roce 2002, na kterém kope své zápasy turecká reprezentace a klub Istanbul BB. Hru staronového mistra řídí ze zálohy nizozemský reprezentant Wesley Sneijder, který umí i sám zakončit (10 ligových branek), vepředu pak řádí turečtí reprezentační útočníci Burak Yılmaz (16 g) a Umut Bulut (11 g). Téhle síle se čelí těžko, ale že by to Bursaspor zvládl alespoň do půle?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Galatasaray - Bursaspor 0 2.31

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip