Články

G. Pella – S. Groth: Argentinec z kola ven
article image

20.7.2015

Australský bombarďák Sam Groth vstoupí do turnaje v kolumbijské Bogotě jako nasazená šestka, jeho prvním soupeřem bude Argentinec Guido Pella. První vzájemné klání by mělo být v režii střelce od „protinožců“, bez problémů zvítězí.

Dlouho nemohl rodák z Narrandery v Jižním Walesu proniknout mezi tenisovou elitu a jen spoléhal na dělový servis, který má vůbec nejrychlejší na světě (263,4 km/h). V letošní sezoně však prožil velký průlom a vyšplhal se až na 64. pozici světového žebříčku. Vysoký Australan zapracoval na pohybu i hře od základní čáry a úspěchy se dostavily – čtvrtfinále v Melbourne a Stuttgartu, třetí kolo na Australian Open či Wimbledonu, kde jako jediný dokázal Rogerovi Federerovi na jeho cestě do finále sebrat set. Naposledy Groth zazářil v Davis Cupu, v němž důležitým triumfem nad Kukuškinem (za stavu 1:2) pomohl Austrálii k postupu přes Kazachstán. Jeho agresivní hra založená na téměř nechytatelném podání je nejúčinnější na trávě či tvrdém povrchu, na němž bude zápolit také v Bogotě. Jeho soupeř z druhé světové stovky letos nijak nezáří, na okruhu ATP odehrál jediný duel a v něm neuspěl. Jako tradičnímu antukáři mu rychlý povrch příliš nevoní, Grothovi příliš vzdorovat nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Pella G. - Groth S. 2 1.42
Přesný výsledek - Pella G. - Groth S. 0:2 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip