Články

Fulham – Newcastle: Straky vykročí za návratem
article image

4.8.2016

Není tomu tak dávno, co se oba mančafty utkávaly v Premier League. Po loňském sestupu Strak si to však nyní rozdají v úvodním kole druhé nejvyšší soutěže! Hosté se před startem sezony netají touhou po rychlém návratu…

Londýnský Fulham v sezoně 2013/14 sestoupil z elitní Premier League a návrat do nejvyšší soutěže se mu zatím nepodařil. Ba co hůř, během dvou sezon v druhé lize měl co dělat, aby nesestoupil ještě o patro níž! Cottagers loni patřili k týmům s nejhorší obranou v soutěži (79 inkasovaných branek) a nic nenasvědčuje tomu, že by se v tomto ohledu měli zlepšit. V kádru Fulhamu přes léto došlo k velké hráčské obměně a jednou z nových opor zadních řad by měl být i český stoper Tomáš Kalas, jenž přišel na hostování z Chelsea. Newcastle loni dlouho v Premier League bojoval o záchranu, na tu však, navzdory angažování hvězdného trenéra Beníteze, nakonec nedosáhl. Přes léto jeho kádr opustilo několik opor (Wijnaldum, Townsed, Coloccini, Cissé), klíčoví borci jako Krul, Tioté, Colback, Sissoko, Mitrovic či Pérez ale zůstali a měli by Straky dotáhnout zpět mezi elitu. Právě bijec Mitrovic s rychlíky Pérezem a Gaylem budou defenzívu Fulhamu od prvních minut hodně trápit, hosty dovedou k prvnímu triumfu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fulham - Newcastle 2 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip