Články

Fulham – Arsenal: londýnské derby nepozná vítěze
article image

23.8.2013

Zatímco Fulham si na úvod Premier League zajel pro výhru do Sunderlandu, Arsenal nečekaně klopýtl doma s Aston Villou. V tradičně vyrovnaných derby těchto soupeřů se body budou dělit.

Zlobu naštvaných fanoušků pocítil kouč „Kanonýrů“ Arsene Wenger poté, co jeho svěřenci hned na úvod ligy prohrál na Emirates Stadium s průměrnou Aston Villou vysoko 1:3. Kádr Arsenalu se totiž přes léto opět nedočkal pořádného posílení, a tak to s útokem na vysněné trofeje opět vypadá nereálně. Rosický a spol. si mírně vylepšili reputaci v utkání play off o základní skupinu Ligy mistrů, když v Istanbulu udělali při vítězství 3:0 žáčky z plejerů věhlasného Fenerbahce, ale v domácí soutěži musí zabrat, aby po dvou kolech nebyli bez bodu.

Jenže na Craven Cottage je nečeká jednoduchá práce. Fulham si posílil sebevědomí výhrou 1:0 v Sunderlandu a v posledních třech ročnících ani jeden vzájemný mač Arsenalu s Fulhamem neskončil větším než jednobrankovým rozdílem. Dvakrát zvítězili „Gunners“, jednou Fulham a třikrát se body dělily. A po jednom si ze sobotního mače odnese každý celek i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fulham - Arsenal 0 3.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip