Články

Frölunda – Brynäs: oslabení hosté prohrají
article image

11.9.201

Neúspěšní finalisté minulého ročníku švédské ligy z Frölundy míří také v nově se rozbíhající sezoně hodně vysoko a v prvním utkání s Brynäs chtějí ambice potvrdit výhrou! Hosté přes léto oslabili, v Gothenburgu padnou.

Mladý celek Frölundy v loňské sezoně překvapil parádními výkony, které jej vynesly až do finále play off, v něm ovšem nestačil na suverénní Skellefteau. Získal však cenné zkušenosti, které se letos pokusí přetavit v další úspěšnou sezonu! Mladíci Nilsson, Klingberg, Wennberg a Colberg sice odešli zkusit štěstí do zámoří a Dick Axelsson zamířil do Švýcarska, na jejich posty však Frölunda získala několik kvalitních posil (Fälth, Janmark, Fantenberg, Stalberg) a ze všech týmů z širší švédské špičky v létě provedla vůbec nejméně změn v kádru. To by se mělo pozitivně projevit na sehranosti jednotlivých řad, naopak borci Brynäs nejspíše budou mít v úvodu sezony problémy. Po skončení loňského ročníku, v jehož základní části obsadili skvělé čtvrté místo, jejich tým opustilo několik ofenzivních opor a klíčový bek Ryan Gunderson. Díry v sestavě se po jejich odchodech nepodařilo kvalitně zacelit, v prvním utkání s Frölundou hostující Brynäs neuspěje!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip