Články

Fribourg – Liberec: Bílí Tygři opět neuspějí
article image

13.8.201

Švýcarský vicemistr z Fribourgu rozehraje European Trophy duelem s Libercem, který se loni horko těžko zachraňoval v extralize. Po obměně kádru ještě není sehraný, na Fribourg stačit nebude.

Severočeši loni prožili v extralize hororovou sezonu, při které se dlouho strachovali o záchranu. Nakonec se mezi českou elitou udrželi, podobné nervy ale už nechtějí znovu zažít! Tým přes léto opustilo šest borců (Duda, Štich, Vošvrda, Moravec, Galamboš, Vantuch), za které Bílí Tygři sehnali kvalitní náhrady v čele s prověřeným kanonýrem Davidem Bartekem, hodně se čeká také od Koby Jasse či navrátilců Hunkese s Vampolou. Rozsáhlé změny v kádru si ale na začátku přípravy vybírají svou daň, mužstvo není sehrané, což se projevilo v úvodním přípravném duelu proti Mladé Boleslavi, které nedokázal Liberec vstřelit ani gól. Ve Fribourgu to jistě bude z jeho strany lepší výkon, ovšem na rozjeté domácí to asi stačit nebude. Švýcarský hokej prožívá boom a Fribourg patří k tomu nejlepšímu, co může tamní nejvyšší soutěž nabídnout. Loni opanoval základní část švýcarské ligy a v play off došel až do finále, ve kterém podlehl Bernu 2:4 na zápasy. Úspěšný tým udržel všechny opory a znovu bude hodně silný, což ukázal na startu přípravy triumfem 4:3 nad Jaroslavlí. Liberec doma porazí a oplatí mu loňskou porážku 3:5 z European Trophy...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fribourg - Liberec 1 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip