Články

Fribourg – Kloten: semifinále přestřelka nezahájí
article image

26.3.2014

Startuje semifinále švýcarské ligy, ve kterém loňští finalisté z Fribourgu vyzvou Kloten. Oba celky si zatím v play off vedou výtečně, mají skvěle organizovanou hru a velmi dobrou defenzívu. Jejich vyrovnaný duel asi gólové hody nenabídne.

Jenom jeden bod dělil v konečné tabulce švýcarské ligy druhý Fribourg od třetího Klotenu a jejich semifinálová série tak slibuje velké drama. Oba ambiciózní mančafty se také podělily o dvě výhry ve vzájemných zápasech základní části, když každý z nich jednou triumfoval doma a jednou na ledě soupeře. Lepší dojem na fanoušky v dosavadním průběhu play off ale udělal domácí Fribourg, jenž proletěl čtvrtfinálovou sérií s Ambri-Piotta jako uragán, čtyřikrát zvítězil a suverénně postoupil mezi čtyři nejlepší. V soubojích s nebezpečným protivníkem se mohl spolehnout na velmi dobrou defenzívu, která v žádném duelu neinkasovala více než dvakrát a po nepřesvědčivých výkonech ze základní části ukázala, že má velkou kvalitu. To Kloten se na postup přes Davos pořádně natrápil, prohrál totiž úvodní dva duely. Poté se však vzchopil, čtyřmi výhrami v řadě nepříznivě se vyvíjející sérii otočil a prošel do semifinále. Úspěšný obrat jistě dodal jeho hráčům pořádnou porci sebevědomí a na Fribourg si budou věřit. Také obrana Klotenu při vítězných duelech excelovala, vyrovnaný duel tak asi mnoho branek fanouškům nenabídne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Fribourg - Kloten 5,5 - 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip