Články

Freiburg – Leverkusen: první půle bude vyrovnaná
article image

3.12.2013

Německý pohár dospěl už do osmifinále, ve kterém změří síly bundesligoví protivníci. I když jsou domácí u dna tabulky, nebude to s nimi mít hvězdný soupeř snadné. V opatrné bitvě se na góly bude čekat, první půle nerozhodne.

Šestnáctý Freiburg zatím zažívá mizernou sezónu, plácá se u dna tabulky a zatím nepomáhá ani nová česká posila, reprezentant Vladimír Darida. Minulý týden přesto mužstvo ukázalo svůj potenciál, když v kritické chvíli dokázalo vyhrát v Evropské lize v Liberci a postupové prognózy zcela převrátilo naruby. Leverkusen jako jediný drží v lize jakžtakž krok se suverénním Bayernem, na druhé příčce ztrácí 4 body. I když pro oba týmy je zcela jistě přednější liga, na pohár se úplně nevykašlou. Vzájemná bilance mluví jasně pro Bayer, který na podzim doma vyhrál 3:1 po remízovém poločase. Jejich loňské setkání ve Freiburgu skončilo bezbrankovou remízou a šachová partie to bude v chladném večeru i nyní. Proto sázka na vyrovnaný poločas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Freiburg - Leverkusen 0 2.42

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip