Články

Frankfurt – Norimberk: domácí budou mít navrch
article image

18.5.2016

Jaký je rozdíl mezi dnem nejvyšší soutěže a špičkou té druhé? To si znovu vyzkoušejí v Německu v bitvě o poslední volné bundesligové místo. A druholigoví hosté to na úvod budou mít složité...

Frankfurtu bundesligová sezóna nevyšla, nicméně na barážovou příčku jej dostala až těsná porážka v Brémách v posledním kole. Přitom jediný gól utkání padl až dvě minuty před koncem! Každopádně bylo potřeba hodit neúspěch okamžitě za hlavu a soustředit se na dvojzápas o setrvání mezi elitou proti třetímu celku druhé nejvyšší soutěže. Norimberk si bronzovou příčku vybojoval vcelku v pohodě, když jeho síla byla především v útoku. Jenže teď jej čeká soupeř jiného kalibru. Frankfurtu až na ono poslední kolo závěr sezóny vyšel, dokázal dokonce porazit pohárové celky Mohuč a hlavně Dortmund! Je jasné, že mužstvo svoji kvalitu má, jde jen o to zvládnout baráž psychicky. Poslední vzájemný zápas předloni skončil výhrou Frankfurtu 5:2, a to dokonce na soupeřově hřišti. Tentokrát se favorit spokojí i se střídmějším výsledkem, ovšem do odvety by měl jít i tak s nadějným náskokem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Frankfurt - Norimberk 0:1 1 3.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip