Články

Frankfurt – Hannover: domácí vypjatou bitvu zvládnou
article image

17.4.201

Jde jim o hodně. Fotbalisté Frankfurtu i Hannoveru jsou v bundeslize nepříjemně blízko sestupovým vodám a nutně potřebují bodovat. Aktuální forma a výhoda domácího prostředí ale mluví jasně: vyhraje Eintracht!

V předehrávce 31. kola bundesligy jsou karty otevřené. Hannover v minulém kole utnul sérii čtyř porážek, když doma přetlačil Hamburk a poslal ho mezi sestupující týmy. Frankfurt sice padl na Schalke, jenže tři z posledních pěti utkání vyhrál a vyšvihl se do relativně klidnějších vod ve středu tabulky. Ovšem postavení obou týmů je stále vrtkavé. Domácí, v jejichž dresu by se měl objevit i český reprezentant Václav Kadlec, nicméně mají v rukou více trumfů. Kromě lepší formy a tří bodů k dobru budou mít v zádech diváky i vědomí, že na soupeře jim to doma vcelku jde. Loni na Waldstadionu vyhráli 3:1, z posledních šesti vzájemných duelů mají doma bilanci 4-1-1. Hannover je letos v zápasech na hřištích soupeřů nejhorší z celé bundesligy a znovu odjede s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Frankfurt - Hannover 1 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip