Články

Frankfurt – Augsburg: gólově dietní utkání
article image

19.12.2013

Loni zápolili o evropské poháry, letos musí bojovat o bundesligovou záchranu! Překvapivý triumf 1:0 v Leverkusenu borcům Frankfurtu trochu ulevil, vyhráno ale ještě nemají. Augsburg naopak hraje skvěle, Eintracht pořádně potrápí.

Fotbalisté Frankfurtu prožívají sezonu hrůzy. Loni šestý celek bundesligy ztrácí po šestnácti odehraných zápasech na pohárové příčky 13 bodů a má úplně jiné starosti – ty záchranářské! V minulém kole ale konečně zabral, když přerušil desetizápasovou sérii bez vítězství překvapivým triumfem 1:0 na hřišti druhého Leverkusenu a odskočil šestnáctému Freiburgu na rozdíl třech bodů. Na cenný triumf ale musí navázat dalšími bodovými úspěchy, jinak z boje o udržení nevybředne. Jeho Achillovou patou je hlavně produktivita, pouhých 19 vstřelených branek je čtvrtým nejhorším počinem v soutěži. Trio Kadlec (4), Meier (3) a Joselu (3) vstřelilo více než polovinu gólů svého týmu a když jej soupeř dokáže pokrýt, Eintracht v ofenzívě tápe. Augsburg prožívá opačný příběh než jeho hostitel – loni do posledního kola bojoval o zachování prvoligové příslušnosti, letos se ale pohybuje v klidném středu tabulky a na šesté Schalke ztrácí jen čtyři body. Celek okolo českého špílmachra Morávka vyhrál tři z posledních čtyř zápasů a zazářil především při triumfu 4:1 nad posledním Braunschweigem. Takový brankostroj ale byl v podání Augsburgu výjimkou, mančaft kouče Weinzierla mnoho gólů nestřílí, ovšem ani příliš často neinkasuje. Proti střelecky trápícímu se Frankfurtu tomu nebude jinak, padnou maximálně dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Frankfurt - Augsburg 2,5 - 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip