Články

Francie – Ukrajina: padnou maximálně dva góly
article image

19.11.201

Podceňovaní Ukrajinci porazili v Kyjevě Francouze 2:0 a rázem mají na MS do Brazílie blíž. V celé kvalifikaci totiž ani jednou neinkasovali víc než jednu branku. V Paříži se domácí budou hodně snažit, ale padnou maximálně dva góly.

Že by měly francouzské fotbalové hvězdy příští rok v létě dovolenou? Pokud nenasází Ukrajincům tři góly, tak místo na šampionát do Brazílie mohou jet doma na Riviéru. Ukrajinci v Kyjevě Ribérymu a spol. předvedli, že pouhá jediná porážka a pouhé čtyři inkasované góly v kvalifikační skupině nebyla náhoda. Zozulja a Jarmolenko zařídili ve druhé půli svému týmu nadějné skóre 2:0, které budou Francouzi jen velmi obtížně otáčet v postupový stav. Vědí, že musí vstřelit alespoň tři branky a žádnou nedostat, aby šli dál. A to se jim v celé kvalifikaci povedlo pouze jednou – doma proti Finsku. Tři branky doma vstřelili i Bělorusku a Gruzii, ale zároveň vždy jednou inkasovali. Ukrajinu by případný gól takřka stoprocentně přenesl na šampionát. Dnes to bude mač maximálně o dvou gólech.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Francie - Ukrajina 2,5 - 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip