Články

Francie – Skotsko: favorit rozhodne až po přestávce
article image

4.6.201

Pro generálku na domácí Euro si Francouzi pozvali nesmlouvavé Skoty. Jeden z největších favoritů na evropské zlato se ale k povinné výhře bude prokousávat hodně zvolna.

Experti mají jasno: Francouzi jsou spolu s Němci a Španěly největšími favority na zisk titulu. Hrají před vlastními fanoušky, což je pro ně vždy velké plus, triumfem završili poslední domácí Euro i MS. Navíc lehce přebudované mužstvo má svůj řád a dokonce i absence superhvězd Ribéryho s Benzemou mu může prospět, bude hrát týmověji, obětavěji, srdcem. Leccos napoví už poslední příprava se Skoty, která bude opravdovým testem. Zatímco Les Bleus v posledních přátelících prokázali mimořádnou produktivitu (výhry s Nizozemci 3:2, Rusy 4:2 a Kamerunem 3:2), Ostrované naopak udivují skálopevnou obranou. V březnovém dvojutkání porazili 1:0 Česko i Dánsko, minulý týden padli v Itálii 0:1. Je jasné, že prokousat se ke gólu tentokrát domácím zabere více času, ale po změně stran by nakonec měli rozhodnout a vyrazit na šampionát s dobrou náladou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Francie - Skotsko 0/1 3.29

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip