Články

Francie – Německo: remíza v prvním poločase
article image

4.7.201

Minimálně jednoho zástupce bude mít evropský fotbal v semifinále letošního MS, už ve čtvrtfinále na sebe totiž narazí giganti z Francie a Německa! Oba mančafty mají ty nejvyšší ambice a v Brazílii nehrají špatně, bude to velká bitva!

Němci hrají deváté čtvrtfinále na MS v řadě, před čtyřmi roky v něm rozdrtili Argentinu 4:0. Na letošním šampionátu ale příliš nezáří – v premiérovém klání proti Portugalsku (4:0) sice ukázali svůj vysoký potenciál, od té doby to ale v jejich podání žádná velká sláva není. V osmifinále měli svěřenci kouče Löwa smáznout Alžírsko, původně jednostranná záležitost se ale změnila ve velké drama a favorit jej nakonec překlopil na svou stranu až v prodloužení (2:1). Francie zahájila MS famózně a do sítě Hondurasu a Švýcarska dohromady nasázela osm branek. Proti Ekvádoru už vyšla střelecky naprázdno (0:0) a dlouho se nemohla prosadit ani v osmifinále proti Nigérii (2:0). Až chyba gólmana Enyeamy, po které jedenáct minut před koncem utkání skóroval hlavou Pogba, jí foukla vítr do plachet… Kouč Deschamps nejspíše posadí mezi náhradníky útočníka Girouda, jenž proti Alžírsku zklamal, místo něho nastoupí rychlonohý Griezmann a Benzema se vrátí doprostřed útoku. První poločas nejspíše bude z obou stran opatrnější, do kabin se půjde za vyrovnaného stavu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Francie - Německo 0 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip