Články

Francie – Island: trefí se oba týmy
article image

1.7.2016

Jedni se perou s nesmírným tlakem, druzí si v klidu užívají pohádku. Čtvrtfinálová bitva Eura bude o to pikantnější a jako obvykle při duelech těchto soků přinese dostatek gólů. Prosadit by se měli oba protivníci.

Na stadionu v St. Denis to v neděli večer bude bitva o poslední vstupenku do semifinále. Island v osmifinále překvapil celý svět výhrou 2:1 nad Anglií, ale domácí výběr nehodlá další senzaci připustit a poprvé od roku 2000 chce dosáhnout na semifinále Eura. „Lidé říkají, že Anglie Island podcenila, ale vždyť oni v kvalifikaci doma i venku porazili Nizozemsko. Lidé mluví jen o jejich dlouhých autech, ale oni vědí, jak hrát fotbal,“ varoval obránce Evra, nicméně celý tým Les Bleus se shoduje: „Patříme k nejlepším týmům v Evropě, hrajeme doma a nic jiného než postup nepřipadá v úvahu.“ Jenže pozor, islandské sebevědomí roste s každým zápasem a po Anglii už se dotýká nebes. „Zase nebudeme pod tlakem, a i když chceme vyhrát, není to nezbytně nutné. To je pro nás veliká výhoda. Chtěl bych, aby to skončilo jako s Leicesterem,“ usmál se trenér Hallgrímsson. Francie všech šest branek na Euru vstřelila až v druhé půli a v osmifinále proti Irsku musela po pauze otáčet stav 0:1. Proto hráči slibují, že tentokrát do toho budou šlapat od prvních minut. Fanoušci se tak mohou těšit nejen na ofenzivní snahy domácích, ale i rychlé kontry islandských nájezdníků. V posledních pěti vzájemných duelech padlo celkem 19 gólů, vždy se prosadily oba celky. Francie poslední dvě přestřelky zvládla 3:2 a tak nějak by to mohlo vypadat i v neděli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Francie - Island ano 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip